Od zakupu działki do własnego domu | Wynajem toalet przenośnych


Kategorie


Od zakupu działki do własnego domu | Wynajem toalet przenośnych

Wynajem TOY TOY cena Wrocław

7th Lis '18

Wynajem przenośnych toalet we Wrocławiu

Wrocław to miasto na prawach powiatu położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Jest to czwarte miasto w Polsce pod względem liczby ludności, liczy bowiem 639 258 mieszkańców, którzy zamieszkują 292,82 km2. Wrocław jest miastem pełnym zabytków i innych ciekawych atrakcji. Prawdopodobnie jest to jedyne miasto w Europie, które słynie z krasnali. Ich figurki można spotkać prawie na każdym kroku wybierając się na spacer po Starym Mieście. Jest to niezwykły, magiczny element miasta, który przyciąga wielu turystów. Krasnale można spotkać już po wyjściu z pociągu lub autobusu. Wrocław to również miasto z bardzo dużą ilością zabytków. Rynek wraz z Starym Ratuszem oraz Plac Solny zajmują centralne miejsce Starego Miasta. Ostrów Tumski, położony niedaleko Rynku, jest najstarszą zabytkową częścią miasta. Powstał w IX wieku, a rozwinął się dzięki swojemu położeniu w miejscu najczęstszego przekraczania Odry. Ulica Świdnicka prowadząca od Rynku w kierunku dworców PKP i PKS jest jedną z najbardziej znanych ulic Wrocławia. Kolejnym bardzo ważnym punktem na mapie tego miasta jest Panorama Racławicka. Jest to muzeum sztuki, w którym eksponowany jest obraz pod tym samym tytułem. W okresie letnim w okolicach Hali Stulecia i Ogrodu Japońskiego po zmroku działa Wrocławska Fontanna Multimedialna. Zielonymi miejscami Wrocławia są ogród zoologiczny założony w 1865 roku a także Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego i liczne parki.

Czym się zajmujemy we Wrocławiu?

Nasza firma świadczący usługi wynajmu toalet przenośnych oraz ich serwisu. Zapewniamy dostawę toy-toy na budowy indywidualne domów jednorodzinnych, jest to główny cel naszej działalności. Ponadto prowadzimy wynajem toalet przenośnych na budowę – przyjmujemy zlecenia od firm budowlanych, które prowadzą prace na terenie Wrocławia. Wypożyczone u nas toalety dowozimy pod wskazany adres. Poza samą dostawą, zajmujemy się także serwisem toy-toy, który prowadzimy wedle życzenia klienta co tydzień, dwa tygodnie lub raz w miesiącu.

Jakie dzielnice są objęte naszą działalnością?

W obszar prowadzonej przez nas działalności wchodzą wszystkie dzielnice Wrocławia. Jesteśmy rzetelną firmą i dlatego cenimy czas naszych klientów. Staramy się, aby wypożyczane toalety docierały do was jak najszybciej.

Ile kosztuje wynajęcie przenośnej toalety?

Na naszej stronie internetowej po podaniu odpowiednich danych takich jak okres, na który zostanie wypożyczony toy-toy oraz częstotliwości serwisu, od razu poznacie Państwo cenę wypożyczenia toalety. Głównym parametrem, który ma wpływ, jest częstość serwisowania. Oferujemy możliwość serwisu toalety co tydzień, dwa tygodnie lub co cztery tygodnie. Z naszymi klientami rozliczamy się co cztery tygodnie, więc nie ma potrzeby płacenia za cały okres wynajmu z góry. Pragniemy zaznaczyć, iż obsługujemy szybkie płatności online, dzięki czemu możemy natychmiast przystąpić do realizacji zlecenia. Ponadto nasi klienci nie muszą przejmować się formalnościami – załatwiamy wszystko bez umów, skanów i faksów.

Comments are closed.