Od zakupu działki do własnego domu | Wynajem toalet przenośnych


Kategorie


Od zakupu działki do własnego domu | Wynajem toalet przenośnych

Wynajem Toy Toy Cena Poznań

26th Lis '18

Wynajem przenośnych toalet w Poznaniu

Poznań jest miastem położonym w zachodniej Polsce na Pojezierzu Wielkopolskim. Przepływa przez nie rzeka Warta. Jest to stolica województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Należy zaznaczyć, iż Poznań jest szóstym co do wielkości i piątym pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Cała aglomeracja poznańska posiada ok. milion mieszkańców. Poznań poza bogatą historią jest również ważnym strategicznie miastem w naszym kraju. Przebiega przez niego wiele dróg oraz tras kolejowych, a ponadto od 1913 roku działa Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego. Poznań słynie również z działalności Międzynarodowych Targów Poznańskich, które są największym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dlaczego warto przyjechać do Poznania? Powodów jest naprawdę dużo. Poznań przyciąga swoim klimatem, jedynymi i niepowtarzalnymi koziołkami, które codziennie w południe “stukają się” na wieży ratusza, oryginalnymi rogalami świętomarcińskimi, a także gwarą, która wykształciła się pod wpływem ludności niemieckiej. Miejsc, które warto odwiedzić, jest bardzo dużo i jeden dzień pobytu w Poznaniu na pewno nie wystarczy, aby zobaczyć je wszystkie. Dla celów turystycznych została wyznaczona w Poznaniu trasa turystyczno-kulturowa nazwana Traktem Królewsko-Cesarskim. Oczywiście nazwa nie jest przypadkowa, gdyż miejsca na trasie związane są bezpośrednio z wieloma królami polskimi, a także cesarzami: Ottonem III, Napoleonem Bonaparte i Wilhelmem II. Szlak główny trasy obejmuje Ostrów Tumski wraz z Katedrą, Stary Rynek, Stare Miasto i Śródmieście (m.in. Teatr Polski, Plac Wolności, Kościół Św. Marcina).

Czym zajmujemy się w Poznaniu?

Nasza firma świadczy usługi wynajmu toalet przenośnych wraz z ich transportem i serwisem. Prowadzimy wynajem toalet przenośnych na budowę. Specjalizujemy się szczególnie w wynajmie dla osób prywatnych, które budują swoje domy. Ponadto mamy podpisane umowy z firmami budowlanymi, którym również zapewniamy dowóz toalet toi-toi wraz z ich serwisem.

Toaleta przenośna na budowę? Mamy to! Zapewniamy transport wypożyczonych u nas toalet. Prowadzimy ich serwis w zależności od życzenia klienta co jeden, dwa lub cztery tygodnie.

Jakie dzielnice są objęte naszą działalnością?

Działamy na terenie całego Poznania. Świadczymy usługi na terenie następujących dzielnic:

  • Stare Miasto
  • Nowe Miasto
  • Jeżyce
  • Grunwald
  • Wilda

Cenimy czas naszych klientów, dlatego niezależnie od tego, do której dzielnicy – toaletę przenośną dowieziemy maksymalnie w ciągu 48 godzin. Mało tego, transport pod wskazany przez Ciebie adres prawdopodobnie odbędzie się całkowicie za darmo.

Ile kosztuje wynajęcie przenośnej toalety?

Na cenę wynajmu wpływa wiele czynników, głównym z nich jest częstość prowadzenia serwisu. Proponujemy możliwość czyszczenia toi-toi co tydzień lub dwa tygodnie, albo raz w miesiącu. Z naszymi klientami rozliczamy się w cyklach co cztery tygodnie, dzięki czemu koszty są bardziej przejrzyste. Co ważne, nie musisz płacić za cały okres wypożyczenia z góry. Uwaga! Z nami nie podpisujesz żadnych umów, nie przejmujesz się żadnymi dokumentami! Dzięki systemowi szybkich płatności możemy od razu przystąpić do realizacji zlecenia. To wszystko sprawia, że u nas najszybciej wypożyczysz i dostaniesz swoją przenośną toaletę.

Znajdziesz nas również w

Comments are closed.