Od zakupu działki do własnego domu | Wynajem toalet przenośnych


Kategorie


Od zakupu działki do własnego domu | Wynajem toalet przenośnych

/ 0

Uncategorized

Gdzie można wynająć przenośną toaletę na budowę toj toj?

21st Cze '18

Na każdej budowie musi się oczywiście znaleźć toaleta dla pracowników. Najwygodniejszym wręcz optymalnym rozwiązaniem jest jej wypożyczenie wraz z usługą regularnego serwisowania. Usługa w tym przypadku obejmuje najczęściej dostawę, ustawienie, przygotowanie do eksploatacji oraz regularny serwis, a więc opróżnianie zbiornika i mycie kabiny toalety na budowę. Co warto wiedzieć na ten temat?

Gdzie wypożyczyć toaletę na budowę?

W Polsce działa obecnie wiele firm, mniej lub bardziej znanych, które zajmują się wypożyczaniem przenośnych toalet na budowę. Niektóre z nich mają zasięg lokalny, a inne ogólnopolski. Najbardziej znaną jest TOI TOI, która na polskim rynku działa już od ponad 25 lat. Dzisiaj obsługuje klientów w całej Polsce, a to za sprawą kilkunastu oddziałów regionalnych. Inne wypożyczalnie toalet na budowę takie jak Alfapartner, WC Chatka czy WC Serwis działają na razie bardziej lokalnie, ale wciąż poszerzają zasięg swojego działania.

W jaki sposób można wypożyczyć toaletę na budowę?

Dzisiaj wypożyczenie toalety na budowę czy na działkę jest dość proste. Wystarczy skontaktować się z daną firmą i złożyć stosowne zamówienie. Można zrobić to tradycyjnie drogą telefoniczną, mailowo bądź online. Coraz więcej firm do dyspozycji klientów oddaje specjalne strony internetowe z możliwością złożenia zamówienia przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu, w zasadzie o każdej porze dnia i nocy. To bardzo wygodne rozwiązanie. Tak jest m.in. w przypadku firmy TOI TOI czy WC Chatka.

Czy każda firma wypożyczająca toalety przenośne działa na terenie całego kraju?

Obecnie nie każda. Jest wiele lokalnych firmy z bardzo ograniczonym zasięgiem działalności obsługujących klika powiatów, czy województwo. Największą firmą wynajmującą toalety (także na budowę) w Polsce jest TOI TOI, która obsługuje klientów na terenie całego kraju za sprawą kilkunastu przedstawicielstw i oddziałów regionalnych doskonałej logistyce i sporemu zapleczu logistycznemu.

Jak znaleźć firmę, która zajmuje się wypożyczaniem toalet na budowę?

Najlepszym rozwiązaniem jest poszukiwanie w internecie firm, które zajmują się wypożyczaniem sprzętu sanitarnego różnego rodzaju. Na ogół na stronie www znajdują się wszystkie potrzebne w tym przypadku informacje, w tym zakres świadczenia usług.

Warto przy tym wybierać firmy, które działają zgodnie z normami ISO i dbają o środowisko naturalne. Duże znaczenie ma również szybki i bezproblemowy kontakt z biurem obsługi klienta oraz regularność w serwisowaniu toalet na budowę. Przed podjęciem ostatecznej decyzji można również zapoznać się z opiniami o danej firmie widniejącymi w internecie.